Verticale drewniane

verticale drewniane

Verticale to niezwykle oryginalna, a zarazem wygodna w użytkowaniu forma osłony okien i drzwi. Podobnie jak tradycyjne rolety czy żaluzje verticale pozwalają na swobodne zarządzanie ilością światła słonecznego przenikającego do pomieszczenia, jak również zapewniają wysoki poziom prywatności wewnątrz – nawet po uchyleniu verticale skutecznie ograniczają możliwość zaglądania do pomieszczeń osobom znajdującym się na zewnątrz.

Verticale dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Wykonuje się je z tkanin na rolety, a coraz częściej także z drewna. Verticale drewniane to niezwykle elegancka osłona okienna, która skutecznie podkreśla elegancję oraz klasę pomieszczenia, nadając mu unikalnego charakteru. System doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Verticale drewniane to doskonała alternatywa dla tradycyjnych osłon okiennych w przypadku biur i gabinetów, a także lokali usługowych. Za ich wyborem przemawia komfort użytkowania, trwałość wybranego systemu oraz jego niebanalna stylistyka. Verticale drewniane są dostępne w różnych wariantach oraz szerokiej gamie kolorystycznej, co zdecydowanie ułatwia wybór systemu adekwatnie do kolorystyki i wystroju danego wnętrza.

Verticale drewniane – Warszawa i okolice

Verticale drewniane oferujemy na zamówienie. Dostarczamy systemy w różnych długościach i szerokościach, co pozwala nam na estetyczne i skuteczne przesłanianie otworów okiennych i drzwiowych niezależnie od architektury obiektu. Oferujemy systemy odznaczające się precyzją wykonania oraz wysokim komfortem użytkowania. Wszystkie nasze verticale powstają w nowoczesnym warsztacie produkcyjnym. Dostęp do zaawansowanych technologii obróbki komponentów pozwala nam tworzyć rozwiązania odpowiadające na oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Klientów zainteresowanych zamówieniem verticali drewnianych zachęcamy do kontaktu. Nasz Doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego systemu osłony okien.

rolety warszawa

Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety materiałowe rzymskie szyte na wymiar, rolety dzień - noc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz nawiązania stałej współpracy.dane kontaktowe

Reflex Screen
ul. Ekologiczna 18
05-080 Klaudyn Gm. Stare Babice
tel. 22 877 43 44, 507 860 179
Czynne: 8.00 - 16.00
biuro@reflexscreen.pl
Masz pytania? (22) 877-43-44
Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.