Żaluzje elektryczne

Rolety to jeden z najgorętszych trendów w branży wyposażenia okien. Jednak z myślą o klientach, którzy szukają jak najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne żaluzje elektryczne. Automatyczny system zaciemniania okien to innowacyjne podejście, które zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania oraz dodatkowe bezpieczeństwo antywłamaniowe. Oferowane przez nas żaluzje elektryczne sprawdzą się zarówno w nowoczesnych budynkach wyposażonych w system smart dom, jak i tradycyjnych mieszkaniach, których właściciele stawiają na praktyczne rozwiązania.

Żaluzje elektryczne – zalety

Automatyczny system zaciemniania można zaprogramować w dowolny sposób, dzięki czemu żaluzje będą się samoistnie zasłaniały, gdy zajdzie taka potrzeba. Ustawienia można dopasować do konkretnych potrzeb, wybierając dowolną godzinę, o której żaluzje elektryczne mają zostać zasłonięte lub odsłonięte. Możliwe jest również zdalne sterowanie systemem przy użyciu wygodnego pilota czy aplikacji na telefon, dzięki której można kontrolować rolety nawet podczas pobytu poza domem. Żaluzje elektryczne sprawdzą się w przypadku:

  • domów z dużą ilością przeszkleń
  • okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach
  • budynków, w których okna umiejscowione są na dużej wysokości
  • obiektów usługowych i użyteczności publicznej.

W ofercie posiadamy żaluzje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne, a ich wybór zależy tylko od preferencji klienta. Należy również wspomnieć, że tego typu rolety stanowią również ważny element ochrony budynku przed włamaniem, dlatego oprócz domów, chętnie stosowane są w obiektach publicznych czy usługowych.

Żaluzje elektryczne – Warszawa i okolice

Nasza firma zajmuje się produkcją żaluzji z napędem elektrycznym, dzięki czemu możemy zagwarantować, że do ich wykonania używamy najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy doświadczeniem i doskonałą znajomością branży, dlatego każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie.

Obsługujemy klientów z miasta Warszawa oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.