Moskitiery

moskitiery babice warszawa

Moskitiery jako skuteczna broń w walce z problemem owadów i zanieczyszczeń

Wietrzenie pomieszczeń ma niewątpliwie wiele zalet. Pozwala w naturalny sposób regulować temperaturę, zapobiega powstawaniu wilgoci, poprawia samopoczucie. Niestety niejednokrotnie może również sprawiać problemy. Zwłaszcza w okresie wiosennym lub letnim, kiedy chcesz cieszyć się promieniami słońca wpadającymi przez otwarte okna czy drzwi balkonowe pojawia się coroczny problem owadów. Lgnące do światła zapalanego wieczorem są równie uciążliwe w dzień. Problem dotyczy mieszkańców małych miast, takich jak Babice, ale też dużych aglomeracji typu Warszawa. Na dyskomfort narzekają ci, którzy w sąsiedztwie mają zbiorniki wodne, lasy, drzewa, krzewy, ogrody. Komary, muchy, osy, a także wszelkiego rodzaju pyłki i liście - jak zabezpieczyć swój dom przed ich inwazją? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są produkowane przez naszą firmę moskitiery, które nie tylko chronią, ale również estetycznie prezentują się w ramach okiennych i drzwiowych. W przypadku nietypowych okien proponujemy moskitiery na wymiar, które można dopasować do parametrów konkretnych elementów stolarki drzwiowej i okiennej. W ofercie mamy także nowoczesne plisy i inne przesłony okienne oraz moskitiery na drzwi balkonowe.

Dla zdrowia i komfortu

Moskitiery to siatki montowane na całej powierzchni drzwi lub okien, które skutecznie powstrzymują przedostawanie się do wnętrz zanieczyszczeń i insektów. Oprócz tej nadrzędnej funkcji są rozwiązaniem docenianym, ze względu na:

  • Sposób wykonania - użycie trwałych materiałów wysokiej jakości, sprawia, że moskitiery skutecznie opierają się działaniu czynników atmosferycznych, takich jak słońce czy wiatr. Dodatkowo nie przyciągają brudu.
  • Możliwość dopasowania koloru siatki oraz okleiny, tak aby współgrały z odcieniem ram okiennych czy elewacji
  • Łatwy i wygodny sposób montażu oraz produkcję moskitiery na konkretny wymiar

Moskitiery dopasowujemy pod kątem indywidualnych oczekiwań Klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowe modele, ale również moskitiery:

  • Ramkowe - siatka montowana jest wewnątrz konstrukcji wykonanej z PCV lub aluminium, a kolejno mocowana w ramie okiennej
  • Rolowane - które zwijają się w bok lub do góry, w zależności od miejsca montażu
  • Otwierane - montowane do futryny, tworzą efekt "drugich drzwi" stosowane najczęściej przy drzwiach wejściowych, tarasowych, balkonowych
  • Przesuwane - montowane na dwóch prowadnicach

Nowoczesne okno może wyróżniać się niestandardowym kształtem oraz parametrami, dlatego w tym przypadku dobrym pomysłem będzie moskitiera na wymiar. Można ją dopasować do okna o nietypowym rozmiarze lub okna zamontowanego na poddaszu, a dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu będzie szczelnie przylegać do ramy. Moskitiery są wykonane tak, aby nie wpływały negatywnie na wygląd okna, a jednocześnie odpowiednio chroniły mieszkanie przed owadami. Moskitiery na wymiar mogą stanowić także zabezpieczenie drzwi balkonowych, aby uniemożliwić zwierzętom domowym ryzyko wypadnięcia z tarasu.

W naszej ofercie można znaleźć tylko produkty najwyższej jakości, wykonane z odpornych na uszkodzenie materiałów. Dzięki temu oferowane moskitiery mogą służyć przez kilka sezonów. Nieskomplikowany montaż oraz łatwe czyszczenie sprawiają, że produkty te są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na komforcie użytkowym.

Nasze moskitiery to solidne, lecz lekkie konstrukcje, które są bezpieczne dla użytkowników i niezwykle skuteczne. Zapraszamy do zamówienia moskitiery stacjonarnie w biurze w miejscowości Klaudyn (gm. Stare Babice) lub telefoniczne / internetowo.

rolety warszawa

Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety materiałowe rzymskie szyte na wymiar, rolety dzień - noc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz nawiązania stałej współpracy.dane kontaktowe

Reflex Screen
ul. Ekologiczna 18
05-080 Klaudyn Gm. Stare Babice
tel. 22 877 43 44, 507 860 179
Czynne: 8.00 - 16.00
biuro@reflexscreen.pl
Masz pytania? (22) 877-43-44
Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.