Moskitiery

moskitiery babice warszawa

Moskitiery jako skuteczna broń w walce z problemem owadów i zanieczyszczeń

Wietrzenie pomieszczeń ma niewątpliwie wiele zalet. Pozwala w naturalny sposób regulować temperaturę, zapobiega powstawaniu wilgoci, poprawia samopoczucie. Niestety niejednokrotnie może również sprawiać problemy. Zwłaszcza w okresie wiosennym lub letnim, kiedy chcesz cieszyć się promieniami słońca wpadającymi przez otwarte okna czy drzwi balkonowe pojawia się coroczny problem owadów. Lgnące do światła zapalanego wieczorem są równie uciążliwe w dzień. Problem dotyczy mieszkańców małych miast, takich jak Babice, ale też dużych aglomeracji typu Warszawa. Na dyskomfort narzekają ci, którzy w sąsiedztwie mają zbiorniki wodne, lasy, drzewa, krzewy, ogrody. Komary, muchy, osy, a także wszelkiego rodzaju pyłki i liście - jak zabezpieczyć swój dom przed ich inwazją? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są produkowane przez naszą firmę moskitiery, które nie tylko chronią, ale również estetycznie prezentują się w ramach okiennych i drzwiowych.

Dla zdrowia i komfortu

Moskitiery to siatki montowane na całej powierzchni drzwi lub okien, które skutecznie powstrzymują przedostawanie się do wnętrz zanieczyszczeń i insektów. Oprócz tej nadrzędnej funkcji są rozwiązaniem docenianym, ze względu na:

  • Sposób wykonania - użycie trwałych materiałów wysokiej jakości, sprawia, że moskitiery skutecznie opierają się działaniu czynników atmosferycznych, takich jak słońce czy wiatr. Dodatkowo nie przyciągają brudu.
  • Możliwość dopasowania koloru siatki oraz okleiny, tak aby współgrały z odcieniem ram okiennych czy elewacji
  • Łatwy i wygodny sposób montażu oraz produkcję moskitiery na konkretny wymiar

Moskitiery dopasowujemy pod kątem indywidualnych oczekiwań Klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowe modele, ale również moskitiery:

  • Ramkowe - siatka montowana jest wewnątrz konstrukcji wykonanej z PCV lub aluminium, a kolejno mocowana w ramie okiennej
  • Rolowane - które zwijają się w bok lub do góry, w zależności od miejsca montażu
  • Otwierane - montowane do futryny, tworzą efekt "drugich drzwi" stosowane najczęściej przy drzwiach wejściowych, tarasowych, balkonowych
  • Przesuwane - montowane na dwóch prowadnicach

Nasze moskitiery to solidne, lecz lekkie konstrukcje, które są bezpieczne dla użytkowników i niezwykle skuteczne. Zapraszamy do zamówienia moskitiery stacjonarnie w biurze w miejscowości Klaudyn (gm. Stare Babice) lub telefoniczne / internetowo.

rolety warszawa

Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety materiałowe rzymskie szyte na wymiar, rolety dzień - noc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz nawiązania stałej współpracy.dane kontaktowe

Reflex Screen
ul. Ekologiczna 18
05-080 Klaudyn Gm. Stare Babice
tel. 22 877 43 44, 507 860 179
Czynne: 8.00 - 16.00
biuro@reflexscreen.pl
Masz pytania? (22) 877-43-44
Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.