Rolety kasetowe

Rolety w kasecie UNI - System UNI to podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych z montażem naramowym. Jego niekwestionowane zalety to: niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący samohamujący mechanizm. Szeroka gama kolorów oklein imitujących drewno, sprawia, iż roleta doskonale komponuje się z całością okna. System posiada trzy opcje. Wersja podstawowa przykręcana do listwy przyszybowej, wersja z profilem pomocniczym do klejenia oraz wersja z profilem przystawkowym dająca możliwość zamontowania rolety w oknie ze szprosami.

Rolety w kasecie UNI sprężynowe - System kasetowy UNI został wzbogacony o nowe rozwiązanie Daje on możliwość zasłonięcia dolnej części okna i pozostawienie górnej części bez zaciemnienia. Napęd sprężynowy pozwala utrzymać roletę w dowolnym położeniu, jest niezastąpiony w przypadku częściowego zaciemnienia okna. Rolety z napędem sprężynowym są alternatywą dla systemu łańcuszkowego.

Rolety w kasecie LUIZA - LUIZA to system roletkowy w kasecie, o dużych gabarytach, mocowany do ściany lub sufitu, przesłaniający światło całego otworu okiennego lub drzwiowego.Posiada trzy możliwości napędzania: łańcuszek, sprężyna lub napęd elektryczny. Przy użyciu prowadnic i odpowiednich tkanin daje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń.

Pozostałe rolety

Rolety materiałowe wolno-wiszące
Stosowane na całą wnękę, mocowane w zależności od potrzeby do ściany lub sufitu.
zobacz więcej
Rolety do okien dachowych
Jest to system do typowych okien dachowych typu VELUX czy FAKRO.
zobacz więcej
Rolety rzymskie
Rolety rzymskie nadają wnętrzu zupełnie nowej jakości.
zobacz więcej
Rolety dzień-noc
Roleta dzień noc składa się z dwóch płaszczyzn materiału, który ma strukturę zebry - pełne pasy materiału są ułożone naprzemiennie z pasami pustymi (cieńka siateczka).
zobacz więcej

Wzornik tkanin

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.