Rolety materiałowe wolno-wiszące

System rolety MINI może być montowany bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych jak też przykręcany do listwy przyszybowej okna. Posiada dwa rodzaje mechanizmów hamujących: t-4,2 i t-6 oraz wewnętrznie rowkowaną rurę FI 17mm. Rolety MINI to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny sposób zasłaniania o wielu zaletach:
  • Mały i estetyczny mechanizm samohamujący o dużej sile hamowania
  • Kilka możliwości bezinwazyjnego montażu
  • Duży nawój rolety - do 2,5mb
  • Łatwość montażu i demontażu
  • Możliwość zastosowania na każdym oknie, bez względu na rodzaj listew przyszybowych (nie przesłania światła szyby)
  • Możliwość integrowania ze skrzydłem uchylnym przy użyciu żyłki lub listew magnetycznych
  • Łatwa wymiana lub zamiana tkaniny
  • Prosty sposób dodatkowego montażu dowolnego wzoru falbanki
  • Atrakcyjna cena
  • Dzięki tej mnogości zalet rolety MINI zdobywają coraz większe zainteresowanie u odbiorców w kraju i za granicą - stała się niezwykle popularną przesłoną.

System rolety MG II - System rolety MG II przeznaczony jest do rolet wolno wiszących na rurze FI 24 lub FI 28 mm. Zastosowano w nim nowy mechanizm o dużej sile hamowania, napędzany łańcuszkiem t-6. Posiada bogatą gamę uchwytów mocujących metalowy "niski - wysoki", w ocynku lub lakierze, z osłonkami plastykowymi oraz uchwyt z tworzywa. Uchwyty metalowe dają możliwość montażu we wszystkich płaszczyznach i posiadają regulację poziomą i pionową. Szczególną zaletą systemu rolety MG II jest praktyczny sposób wpięcia rolki do uchwytów podobny do systemu MINI, co czyni je kompatybilnymi. Przy użyciu elementów redukujących, mechanizm można zastosować do rury FI 28 mm.

System rolety ABSOLUTE - System dostępny jest w trzech wersjach wieszaków przystosowanych do rur o średnicach 25, 30 oraz 42 mm. Dzięki temu system umożliwia wykonanie rolety o małych jak i największych gabarytach. Roleta może być zamontowana na wieszakach PCV lub metalowych. Metalowe mechanizmy pozwalają bardziej urozmaicić wygląd klasycznych rolet. Mechanizmy występują w kilku wersjach kolorystycznych metalowe ( biały, mosiądz i silver), PCV (biały oraz przeźroczysty). Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania napędów zarówno 24V DC jak i 230V AC.

Pozostałe rolety

Rolety w kasetach
Rolety w kasetach przeznaczone do montażu bezpośrednio na skrzydle okna.
zobacz więcej
Rolety do okien dachowych
Jest to system do typowych okien dachowych typu VELUX czy FAKRO.
zobacz więcej
Rolety rzymskie
Rolety rzymskie nadają wnętrzu zupełnie nowej jakości.
zobacz więcej
Rolety dzień-noc
Roleta dzień noc składa się z dwóch płaszczyzn materiału, który ma strukturę zebry - pełne pasy materiału są ułożone naprzemiennie z pasami pustymi (cieńka siateczka).
zobacz więcej

Wzornik tkanin

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.