Żaluzje aluminiowe

żaluzje aluminiowe

Poziome pasy w oknach dla ozdoby i funckjonalności

Żaluzje aluminiowe to ciągle jedne z najpopularniejszych przesłon okiennych w polskich domach. Od lat wybierane przez rzesze Polaków ze względu na połączenie walorów funkcjonalnych z estetyką oraz długoletnią trwałością. To uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich wnętrz - doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i użytkowej. Te, produkowane przez nas, są dodatkowo kwintesencją najwyższej jakości wykonania w oparciu o wysokogatunkowe tworzywa. Charakteryzują się zatem wytrzymałością, która jest szczególnie ważna podczas codziennej eksploatacji. Dodatkowo, dzięki zintegrowanym systemom regulacji, z łatwością obsługiwane są przez wszystkich członków rodziny. Sprawdzą się, więc w każdym pomieszczeniu - kuchni, łazience, sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym.

Żaluzje aluminiowe - połączenie stylu i funkcjonalności

W przypadku elementów wykończenia wnętrz, które mają stanowić nie tylko ozdobę, ale przede wszystkim spełniać swoją funkcję użytkową, zawsze stawiasz na solidność. Nasze żaluzje aluminiowe docenią nawet najbardziej wymagające osoby, które w swoim domu nie uznają żadnych kompromisów. Na terenie miasta Warszawa i w okolicach montujemy żaluzje aluminiowe wykonane na zamówienie, które:

  • Są produkowane w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa
  • Nabierają indywidualnego charakteru, dzięki dopasowaniu odpowiedniej szerokości lamelek i kolorów
  • Dają bardzo duże pole manewru w kwestii regulacji kąta oraz ilości wpadającego do pomieszczenia światła

Żaluzje aluminiowe największą popularnością cieszyły się w latach 90. Stanowiąc synonim nowoczesności, były chętnie montowane w domach prywatnych i biurach. W miarę upływu lat produkty te zostały udoskonalone, dzięki czemu współcześnie ich konstrukcja jest bardziej stabilna i prostsza w obsłudze.

Żaluzje aluminiowe dostępne w naszej ofercie zaprojektowane są tak, aby były komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie stanowiły modny dodatek do wystroju wnętrza. Podobnie jak rolety, żaluzje występują w szerokiej gamie kolorystycznej, co stwarza duże możliwości aranżacyjne. Za ich pomocą można kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła oraz budować intymny nastrój zasłaniając całkowicie okno.

Żaluzje aluminiowe to produkt niezwykle praktyczny, łatwy w czyszczeniu oraz montażu, dzięki czemu wciąż cieszy się dużą popularnością mimo dostępu do bardziej zaawansowanych technologicznie systemów osłon okiennych. W naszej ofercie można znaleźć produkty na wymiar pasujące nawet do niestandardowych modeli okien i drzwi balkonowych.

Nasze żaluzje aluminiowe są cenione na wymagającym rynku, jakim jest Warszawa, ponieważ efektownie zdobią okna i budują w domu upragnioną prywatność.żaluzje aluminiowe warszawa

Pozostałe żaluzje

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane to elegancki element dekorujący okna. Nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu.
zobacz więcej
Żaluzje bambusowe
Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno.
zobacz więcej

Wzornik lameli

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.