Żaluzje drewniane Warszawa

żaluzje drewniane warszawa

Żaluzje drewniane dla wymagających wnętrz o przytulnym charakterze

Przesłony okienne w przytulnych wnętrzach zasługują na szczególnie staranną selekcję. Wybór tych najlepszych staje się łatwiejszy, kiedy zobaczysz nasze żaluzje drewniane. To doskonała alternatywa dla tekstyliów czy rolet, która nie tylko staje się granicą między przestrzenią prywatną a publiczną, ale przede wszystkim wyrafinowaną ozdobą. Drewno, jako naturalny, szlachetny surowiec jest nieocenionym dodatkiem w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych, klasycznych, prowansalskich. Doskonale również przełamie surowy charakter wnętrz minimalistycznych i ociepli te modernistyczne. Okna, w których zdecydujesz się zamontować nasze żaluzje drewniane, staną się ozdobą domu w środku i na zewnątrz.

Eleganckie i stylowe żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to zdecydowanie najwytworniejszy produkt z całej rodziny przesłon okiennych. Dopasowują się do charakteru domu oraz jego mieszkańców, zdobiąc wnętrza i dodając im niecodziennego uroku.

Nasze żaluzje drewniane:

  • Są wykonywane na indywidualne zamówienie, pod konkretny wymiar, sprawdzą się zatem nawet w przypadku powierzchni o niestandardowej wielkości
  • Powstają z różnych gatunków drewna, które różnią się kolorem, fakturą, strukturą
  • Są wykańczane zgodnie z osobistymi preferencjami Klienta, mogą być laminowane lub nabłyszczane
  • Mogą mieć lamelki o dwóch różnych szerokościach,

Efektowny wygląd żaluzji doceniają mieszkańcy miasta Warszawa, którzy chętnie sięgają po nasze stylowe przesłony okienne, wybierając je do swoich domów i apartamentów.żaluzje drewniane

Pozostałe żaluzje

Żaluzje aluminiowe
Żaluzje aluminiowe to najpopularniejszy rodzaj żaluzji. Różnorodna kolorystyka daje ogromne możliwości aranżacji wnętrz.
zobacz więcej
Żaluzje bambusowe
Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno.
zobacz więcej

Wzornik lameli

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.