Rolety okienne Warszawa

Rolety okienne na wymiar - Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany

rolety wolno-wiszące

Materiałowe rolety wolnowiszące należą do najpopularniejszych rolet na rynku. Wyróżniamy kilka systemów montażu oraz setki kolorów i wzorów tkanin.
więcej

rolety w kasetach

Rolety w kasetach to estetyczna dekoracja okienna. Mechanizm schowany jest w kasecie, a roleta przesuwa się stabilnie dzięki bocznym listwom.
więcej

rolety do okien dachowych

Popularne okna dachowe w naszych domach można udekorować specjalnie do tego przeznaczony roletami. Nowoczesny i stylowy wygląd.
więcej
 


rolety rzymskie

Rolety rzymskie są najbardziej luksusowymi dekoracjami okiennymi. Eleganckie tkaniny oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten potrafi zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.
więcej

rolety dzień - noc

System ten to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w dogodny dla klienta sposób regulować rozproszenie światła od pełnego naświetlenia aż do pełnego zaciemnienia.
więcej
 

ROLETY WEWNĘTRZNE

Okna to jeden z ważniejszych elementów każdego budynku, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią oprawę. W zależności od rozmieszczenia, zapewniają odpowiednią ilość światła w pomieszczeniu, jednak niekiedy ostre promienie słoneczne mogą skutecznie utrudnić relaks po męczącym dniu. Aktualnym trendem na rynku, który zyskuje na coraz większej popularności są rolety. To praktyczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych firanek, zasłon i żaluzji, która sprawdzi się w przypadku każdego okna, zwłaszcza że nowoczesne rolety okienne są dostępne na wymiar, co pozwala na ich idealne dopasowanie także w przypadku niestandardowych okien.

ROLETY NA ZAMÓWIENIE

Rolety wewnętrzne to rozwiązanie, które doceniane jest niezależnie od pory roku. Ochrona przed nadmiernym promieniowaniem i ciepłem czy światłem latarni gwarantuje pożądany komfort i wygodę przebywania w danym pomieszczeniu w ciągu dnia i nocą. Oprócz walorów użytkowych rolety wewnętrzne spełniają się jako praktyczna ozdoba we wnętrzach. 

Jako firma zajmująca produkcją rolet, w ofercie posiadamy ich szeroki wybór, który sprosta wymaganiom każdego klienta. W asortymencie posiadamy zarówno rolety standardowe (systemy pasujące do większości okien), jak i rolety na wymiar, które projektujemy i wykonujemy na zamówienie do okien o niestandardowych rozmiarach i/lub kształtach. Nasze gotowe systemy oraz rolety na zamówienie to przemyślane konstrukcje, a w efekcie rozwiązania najwyższej jakości, stworzone z wysokogatunkowych materiałów, które z powodzeniem służą przez wiele lat.

Rolety – jakie wybrać?

Ze względu na dostępnych wiele wzorów, modeli i kolorów rolet, niektórzy klienci mogą mieć problem z wyborem odpowiedniego rozwiązania do swojego domu. W zależności od rodzaju okna oraz jego umiejscowienia, rolety powinny być dostosowane w sposób umożliwiający należyte spełnienie swojej funkcji, zarówno w wymiarze praktycznym jak i dekoracyjnym.

Jako producent systemów przesłon wykonujemy rolety na zamówienie na wymiar, dzięki czemu ich styl wykończenia oraz wielkość można dopasować do parametrów konkretnej stolarki okiennej. W ofercie mamy także inne osłony na okna i drzwi balkonowe, takie jak żaluzje drewniane oraz plisy, które mogą stanowić nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych rolet.

Nasze rolety to produkty funkcjonalne, łatwe w montażu i czyszczeniu, co bezpośrednio wpływa na komfort ich użytkowania.

Nasza oferta obejmuje rolety okienne:

  • wolno-wiszące
  • w kasetach
  • do okien dachowych
  • rzymskie
  • dzień noc
  • rolety na wymiar.

Rolety mają za zadanie kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła, zapewniać dodatkową izolację akustyczną i chronić przed nadmiernym przegrzaniem pokoju. Ze względu na szeroki wybór, rolety pełnią również funkcję dekoracji, dlatego warto dobierać kolor i motyw do całości aranżacji wnętrza. Warto zaznaczyć, że rolety mogą być idealnym dopełnieniem firan, dlatego miłośnicy tradycyjnych zasłon nie muszą z nich rezygnować na rzecz nowoczesnych żaluzji.

Masz problem z wyborem? Nasi doradcy chętnie pomogą w podjęciu decyzji i zaproponują konkretne rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Rolety – Warszawa i okolice

Jako niezależny producent, nasze rolety okienne możemy dostosować do indywidualnych wymagań oferując Klientom rolety na wymiar. Znajomość aktualnych trendów pozwala nam montować w roletach funkcjonalne rozwiązania, wpływające na komfort i wygodę w ich użytkowaniu. W ofercie można znaleźć rolety dostępne w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu wpasują się w wystrój każdego wnętrza. W asortymencie posiadamy także rolety niestandardowe, które można zamontować w oknach na poddaszu lub o nietypowych wymiarach okiennic. Dodatkowo zadbaliśmy także, aby ich montaż był prosty, co umożliwia ich zdjęcie w celu umycia szyb czy zmiany dekoracji okiennej.

Chociaż nasza siedziba znajduje się w Klaudynie, obsługujemy klientów z Warszawy (np. dzielnice Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany) oraz okolic.

Zapraszamy do współpracy – z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla każdego typu okna, bez względu na jego parametry i sposób montażu.

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.