Rolety rzymskie

rolety rzymskie warszawa bemowo

Rolety

Rolety, niezależnie od tego czy na myśli mamy rolety rzymskie czy systemy dzień-noc są systemem osłony otworów okiennych i drzwiowych, który może pełnić różne funkcje. Rolety rzymskie skutecznie chronią przed nasłonecznieniem pomieszczenia, jednocześnie stanowiąc dekoracyjny element wystroju wnętrza. Inne rodzaje rolet montuje się w celu ochrony przed włamaniami. Są też takie, których głównym zadaniem jest ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi oraz spojrzeniami z zewnątrz. Wybór systemu rolet zależy od zadania jakie mają one pełnić w naszym domu, biurze czy lokalu usługowym.

Rolety rzymskie na tle innych rolet wewnętrznych

Możemy wyróżnić co najmniej cztery grupy rolet wewnętrznych, które stosuje się jako osłony przed nasłonecznieniem pomieszczenia i spojrzeniami z zewnątrz, a jednocześnie jako mniej lub bardziej dekoracyjne elementy wystroju wnętrza. Pierwsza grupa to rolety wiszące. Rolety wiszące to najprostszy system, w ramach którego tkanina przymocowana jest o poprzecznie ułożonej rurki aluminiowej. Rolety wiszące mogą być montowane do sufitów i ścian, a w wariancie mini także zawieszane na ramach okiennych. Drugą grupą rolet są rolety w kasecie. W przypadku tego systemu wałek z roletą jest zabudowany w kasecie, która chroni materiał przed kurzem i płowieniem. Kasety montuje się bezpośrednio na ramy okienne, do których można dodatkowo przykleić prowadnice zabezpieczające przed przemieszczaniem się materiału przy otwieraniu drzwi. Trzecią grupą rolet są rolety plisowane, które można podnosić i opuszczać do góry lub na dół dzięki ruchomym górnym i dolnym jej profilom. Ostatnią grupą rolet wewnętrznych są rolety rzymskie. Rolety rzymskie to najbardziej ekskluzywny typ rolet wewnętrznych. Zamocowana na mechanizmie sznurkowym lub koralikowym tkanina podczas unoszenia układa się w eleganckie fałdy, które nadają roletom klasy i uroku.

Klientów z terenu miasta Warszawa poszukujących wysokiej jakości rolet rzymskich zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie dzielnic Bemowo i Wola, zapewniając profesjonalne systemy osłony okien i drzwi z montażem.

System rolety rzymskiej ABSOLUTE - Rolety rzymskie są najbardziej luksusowymi dekoracjami okiennymi. Eleganckie tkaniny oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten potrafi zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów i nadać pomieszczeniu niepowtarzalny, wyjątkowy charakter. Dostępność kilku modeli sprawia, że to Państwo zdecydują o sposobie układania się materiału.

System rolety rzymskiej TOP DOWN - Popularna ze względu na swój dekoracyjny charakter roleta rzymska - góra-dół. Nowy system umożliwia podciągnięcie tkaniny z dołu do góry i zatrzymania jej na dowolnej wysokości.

Pozostałe rolety

Rolety materiałowe wolno-wiszące
Stosowane na całą wnękę, mocowane w zależności od potrzeby do ściany lub sufitu.
zobacz więcej
Rolety w kasetach
Rolety w kasetach przeznaczone do montażu bezpośrednio na skrzydle okna.
zobacz więcej
Rolety do okien dachowych
Jest to system do typowych okien dachowych typu VELUX czy FAKRO.
zobacz więcej
Rolety dzień-noc
Roleta dzień noc składa się z dwóch płaszczyzn materiału, który ma strukturę zebry - pełne pasy materiału są ułożone naprzemiennie z pasami pustymi (cieńka siateczka).
zobacz więcej

Wzornik tkanin

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.