Verticale Warszawa

Verticale Warszawa | Wertikale

Verticale - przesłony dla nowoczesnych okien

W zależności od stylu, w jakim utrzymane są Twoje wnętrza, nasza firma oferuje przesłony okienne o walorach użytkowych i dekoracyjnych. Jedną z nowoczesnych propozycji w szerokiej ofercie są verticale, znane powszechnie, jako pionowe pasy materiału. Do tej pory było to rozwiązanie często wybierane do przestrzeni użytkowych, wiele biur w dużych miastach typu Warszawa decyduje się na proste i harmonijne verticale, które ciekawie komponują się z oficjalnym charakterem pomieszczeń służbowych. W polskich domach są z kolei cenione za wysoką funkcjonalność oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Verticale dla domu i miejsca pracy

Pionowe pasy zamocowane na szynie tworzą bardzo ciekawą aranżację okna. W celu maksymalnej ekspozycji pomieszczenia na światło mogą zostać całkowicie odsłonięte, a dla wyregulowania stopnia nasłonecznienia, zasłonięte lub ustawione pod kątem.

Verticale to ciekawa propozycja dla Ciebie, ponieważ:

  • Dają Ci praktycznie nieograniczone możliwości w kontrolowaniu ilości napływającego światła
  • Są dostępne w szerokiej gamie kolorystyczne, zatem z łatwością harmonijnie dopasują się do całej aranżacji i klimatu pomieszczenia
  • Tworzą efektowny design na oknach tradycyjnych, jak również dużych, przeszklonych powierzchniach

Verticale to nowoczesne rozwiązanie do domu i biura, które zyskało wielu zwolenników ze względu na funkcjonalność i wysokie walory estetyczne. Żaluzje pionowe to produkt praktyczny i łatwy w obsłudze, za pomocą którego można stworzyć wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu.

Do tej pory verticale kojarzyły się głównie z przestrzenią biurową, jednak coraz częściej można je spotkać w domach, gdzie z powodzeniem zastępują tradycyjne firany i zasłony. Żaluzje pionowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do każdej aranżacji wnętrza. Verticale mogą być zamontowane na oknach i drzwiach balkonowych, tworząc elegancką kompozycję osłon chroniących przed nadmiernym nasłonecznieniem.

W ofercie naszej firmy znajdują się też tradycyjne żaluzje drewniane lub wykonane z tworzyw sztucznych. Oba te warianty wykazują się dużą trwałością, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności ich wymiany.

Żaluzje pionowe Wertikale – Warszawa i okolice

Oprócz wysokogatunkowych pionowych żaluzji, zapewniamy również fachową obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. Gwarantujemy indywidualne podejście, rzetelność oraz sprawną realizację zleceń. Nasze wyroby dostępne są dla mieszkańców miasta Warszawa, którzy we wnętrzach cenią sobie estetykę połączoną z funkcjonalnością. Lokalizacja naszej firmy to ul. Ekologiczna 18 w miejscowości Klaudyn (gm. Stare Babice). Dlatego też, do współpracy zachęcamy w szczególności zainteresowanych z okolicznych warszawskich dzielnic – Żoliborza, Bielan, Bemowa i Woli

Oferta wertikali skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i również właścicieli firm, biur i instytucji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy potrzebnych informacji i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.verticale

Wzornik tkanin

Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.