Plisy Warszawa

plisy warszawa

Funkcjonalne i stylowe plisy okienne

W poszukiwaniu nowoczesnych i funkcjonalnych przesłon okiennych warto skupić się na efektownej propozycji naszej firmy, jaką są plisy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które aranżując swoje wnętrza nie zapominają o dekoracji tak strategicznych miejsc jak okna i drzwi w pomieszczeniu. Wspomniane plisy są coraz częściej spotykane w okna polskich domów, zwłaszcza dużych miast, takich jak Warszawa. Zachwycają bowiem nie tylko swoim designem, ale również walorami użytkowymi budując prywatność w domu lub mieszkaniu. Ich popularność wynika zwłaszcza z możliwości dopasowania przesłony do okna lub drzwi o konkretnym, nawet nietypowym wymiarze.

Dlaczego warto postawić na plisy?

Tym, co wyróżnia plisy na tle innych przesłon okiennych, takich jak tradycyjne rolety czy żaluzje, jest przede wszystkim możliwości ustawienia różnych konfiguracji. Dzięki nim:

  • Zyskujesz pełną kontrolę nad ilością oraz kątem wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia. Masz zatem realny wpływ na to czy dane wnętrza będą skąpane w świetle czy przyjemnie wychłodzone.
  • Doskonale wykończysz pomieszczenia utrzymane w różnych stylach aranżacyjnych. Sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale z powodzeniem dodadzą charakteru tym klasycznym.
  • Zyskasz osłonę nawet na okna o nietypowych kształtach i rozmiarach
  • Zasłonisz okna uniwersalne, ponieważ plisy sprawdź się nie tylko w domu, ale również w przestrzeni użytkowej, w biurze, sklepie czy zakładzie usługowym

Nasze plisy są montowane w mało inwazyjny sposób, wewnątrz ramy okiennej, dzięki czemu zarówno ich założeni jak i demontaż nie sprawiają większych trudności. Montaż świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższych okolicach.

Wzornik tkanin

rolety warszawa

Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety materiałowe rzymskie szyte na wymiar, rolety dzień - noc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz nawiązania stałej współpracy.dane kontaktowe

Reflex Screen
ul. Ekologiczna 18
05-080 Klaudyn Gm. Stare Babice
tel. 22 877 43 44, 507 860 179
Czynne: 8.00 - 16.00
biuro@reflexscreen.pl
Masz pytania? (22) 877-43-44
Reflex Screen
© 2012 | Rolety warszawa

Na stronie wykorzystano zdjęcia firmy Coulisse.